Сумщина долучилася до Всеукраїнського забігу на честь загиблих воїнів

28 серпня по всій Україні проводився забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України». Долучилися до цієї патріотичної акції на знак подяки військовослужбовцям та їх сім’ям за внесок у збереження територіальної цілісності та національної гідності країни, підтримки та формування патріотичної свідомості і Суми.

У цьому році забіг на дистанцію 3 км відбувся поблизу озера Чеха.

Захід вже традиційно проводиться з метою вшанування загиблих героїв. І учасників забігу з кожним роком стає все більше.

«Вже третій рік поспіль у Сумах проводимо легкоатлетичний тематичний забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України». Зареєструвалося більше 300 учасників», – повідомив голова громадської організації «Rаce Project» Віталій Івах.

Організаторами забігу виступила громадська ініціативна група та організація «Rаce Project» за підтримки управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації.

Участь у забігу взяли представники різних вікових категорій, як діти, так і люди похилого віку. Однією із учасників забігу була мати загиблого героя, яка бігла в пам’ять про свого сина.


Довідково. Забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України» є виявом подяки військовослужбовцям та їхнім сім’ям за внесок у збереження територіальної цілісності країни.
На спортивному заході кожен учасник має пробігти обрану ним дистанцію із закріпленим на футболці іменем знайомої або незнайомої людини, яка віддала життя в боротьбі за територіальну цілісність України. Можна повідомити ім’я родича чи друга, номер з іменем та прізвищем загиблого воїна буде присвоєно бігунові при реєстрації.