Сумські біатлоністи стали бронзовими призерами кубка IBU в Італії

Естафетна четвірка України, серед якої і біатлоністи з Сум, завоювала бронзу в заключний день змагань в Кубку IBU, фінішувавши третьою в класичній змішаній естафеті. Про це повідомляє сайт Федерації біатлону України.

Сумчанка Юлія Журавок єдина на своєму стартовому етапі відстрілялася без запасних патронів і після стійки навіть пішла лідером. Але на останньому колі не найкраща форма Юлі дала про себе знати, і до передачі вона виявилася третьою з 26-секундним відставанням від Світлани Слєпцової, причому весь цей гандикап був отриманий на останніх 700 метрах.

Надія Бєлкіна, натхненна вчорашньою перемогою в спринті, провела і дуже непоганий етап в міксті, використавши по одному додатковому патрону на кожному з двох рубежів. Так, по позиції вона фінішувала на одне місце нижче, проте відставання від лідируючих французів і росіян скоротилося до десяти секунд!

А от вже на наступному етапі студент СумДУ Дмитро Русінов впевнено повернув команду в трійку кращих! Відпустивши вперед дует лідерів, наш біатлоніст зосередився на боротьбі з німцем Штеффеном Бартшером, і в цій дуелі вийшов переможцем, привізши суперникам на фініші близько 10 секунд! Запорукою успіху Русінова стала якісніша стрільба: три запасних патрона на двох рубежах, в той час, як німець на стійці відправився на коло штрафу. Втім, перед останнім етапом головними переслідувачами нашої збірної стала вже не тільки Німеччина, а ще й Норвегія. Доробок нашої команди міг бути і більшим, але Діму, як і Юлю Журавок раніше, не вистачило на останній кілометр дистанції.

Фінішер нашої команди Володимир Семаков змусив трохи понервувати тільки на стійці, коли закрив мішені лише за допомогою повного комплекту запасних патронів. Але суперники помилялися не менше: німець Йоханнес Кюн також промахувався тричі, а норвежець Вегард Гьермундсхауг і зовсім відправився на два штрафних кола. У підсумку, випереджаючи суперників на 23 секунди, Володимир довів гонку до бронзової нагороди, хоча по дистанції Кюн зумів помітно наблизитися, фінішувавши всього в семи секундах позаду українця.
А ось справжньої боротьби за золото на останньому етапі не вийшло, хоча почали його Антонін Гигонна і Олексій Слєпов синхронно. Але росіянин був і набагато швидше, і трохи точніше француза, принісши своїй збірній перемогу з хвилинною перевагою! Примітно, що серед 13-ти стартували збірних тільки трійка призерів зуміла обійтися без штрафних кіл, а кращу точність продемонстрували команди України та Франції, які взяли по 9 запасних патронів.

66420

Джерело: http://biathlon.com.ua/