Сумські кікбоксери привезли 17 медалей з всеукраїнських змагань

З 12 по 15 жовтня у місті Хмельницький відбувся Кубок України з кікбоксингу WAKO серед дорослих та Всеукраїнський турнір з кікбоксингу WAKO пам’яті спортивного діяча Павла Орла та захисників України.
У цих змаганнях взяли участь близько 700 кікбоксерів зі всієї країни. Команда спортивного клубу «BALU» приїхала у складі 21-го спортсмена та 2 тренерів.
“Вихованці гідно представили Сумську область та додали в скарбничку перемог Сумської обласної федерації кікбоксингу WAKO цілих 17 медалей. Це був справжній тріумф!”, – йдеться у повідомленні Balu Club.
Перше місце:
1. Гузєв Єгор – Лоу-кік.
2. Гарбуз Вʼячеслав – Лайт-контакт.
3. Панас Андрій – Лоу-кік.
4. Шайтан Олександр – Фул-контакт.
5. Климашівський Даниїл – K1.
6. Коломієць Данило – Кік-Лайт.
Друге місце:
1. Жорнокуй Олександр – Лоу-кік.
2. Нацик Гліб – Кік-лайт.
3. Орєхов Євген – Лоу-кік.
4. Варенко Даніїл – Кік-лайт.
Третє місце:
1. Янченко Артем – Лоу-кік.
2. Христославенко Назар – Лоу-кік.
3. Гончарова Ксенія – Лайт-контакт.
4. Бондаренко Євгенія – Лайт-контакт.
5. Теницький Максим – Лоу-кік.
6. Сенецький Дмитро – Фул-контакт.
7. Стеценко Назар – Кік -Лайт.
“Це був чудовий виступ наших спортсменів, і ми пишаємося кожним. Для багатьох з них це був дебют на такому високому рівні змагань з яким вони впоралися на відмінно. Звісно, за певними результатами стоїть велика робота спортсменів, тренерів, так і робота керівництва спорт клубу на чолі з Кравченко Миколою Микола Кравченко та спортивними менеджерами. Дякуємо за чудову організацію турніру федерації Кікбоксингу WAKO Ukraine нашим давнім друзям та партнерам Благодійний фонд “Серце Української нації” за новий досвід та гостинність!”, – наголосили у клубі.