Сумський чемпіон-панкратіоніст Сергій Гузєв отримав орден «За заслуги» ІІІ ступеня

Голова облдержадміністрації вручив нагороду нашому земляку, заслуженому  майстру спорту України з панкратіону, чотириразовому чемпіону світу, багаторазовому чемпіону Європи, переможцю Всесвітніх ігор з єдиноборств.

Микола Клочко зустрівся із членами збірної команди України – переможцями та призерами Чемпіонату світу з військово-спортивних багатоборств, які показали блискучий результат на світових змаганнях, що проходили у Харкові. Спортсмени Сумщини у складі збірної команди України здобули 7 золотих, 11 срібних та 5 бронзових нагород із 57, отриманих збірною України, яка на цьому чемпіонаті за різними видами програми і віковими категоріями посіла перше загальнокомандне місце.

«Першість українців і більше третини нагород належать сумським спортсменам. Це вагомий і безсумнівний аргумент на вашу користь, на користь майстерності та професіоналізму ваших тренерів. Ми пишаємося вашими успіхами та горді тим, що Сумщина має цілу плеяду спортсменів світового рівня, які впевнено утримують лідерство, чого б це не вартувало. Бо перемога вимагає великої самовіддачі і титанічної роботи над собою», – сказав очільник області.