Сумський тренер-боксер, який виховав чемпіона світу, тепер піднімає алжирський бокс

boks5_1

Під керівництвом українського тренера алжирські боксери завоювали 5 олімпійських ліцензій.
Заслужений тренер України Володимир Вінніков уже кілька місяців працює головним тренером олімпійської збірної Алжиру з боксу. За цей період він встиг звозити своїх підопічних на збори в Киргизію і Кубу – для того, щоб краще підготуватися до олімпійського ліцензійного турніру в Камеруні – чемпіонату Африки.

Тренування не пройшли даром – на турнірі в Камеруні алжирські боксери завоювали відразу 5 олімпійських ліцензій (2 вони завоювали ще раніше) – це найкращий результат в історії алжирського боксу. А всього у спортсменів Алжиру з усіх видів спорту зараз 10 ліцензій.

Планку досягнень Володимир Вінніков підняв високо – тепер алжирські функціонери і фахівці чекають від нього медалей на Олімпіаді, яка пройде в цьому році в Ріо-де-Жанейро. А до неї він планує ще раз побувати в Україні – привезти алжирську збірну на передолімпійський збір.

Довідка: Володимир Вінніков, 47 років – Заслужений тренер України. Наставник чемпіона світу і бронзового призера Олімпіади в Лондоні Тараса Шелестюка та бронзового призера чемпіонату Європи Богдана Шелестюка. Працював головним тренером збірної Ірану, зараз – головний тренер олімпійської збірної Алжиру.

Джерело istina-nova.com.ua