Сумський тренер розповів, як у мерії «привітали» його вихованців

Тренер з тхеквондо Олександр Хоменко написав у фейсбуці, як вітають чемпіонів і призерів в місті Суми, пише sportclub.sumy.ua.

«Після Всеукраїнського відбору на чемпіонат світу серед школярів нам просто мер потиснув руки і вручив медалі, які спортсмени вже здобули. Ну і сказали, що потім трохи пізніше ми дітей відзначимо. Минуло «потім»… Почалася підготовка. Все літо спортсмени провели в залі. В кінці серпня Павленко Аліса їде на чемпіонат Європи в місто Таллінн (Естонія) і привозить для нашої країни і міста бронзову медаль. І повірте, привезти медаль з чемпіонату Європи з олімпійського виду спорту – це не просто. Загалом провела 4 складних поєдинки з представницями Іспанії, Хорватії, Греції, Росії. Приїжджаємо в наше улюблене місто, і нас навіть не привітали, хоча інформація була опублікована, ще коли були в Естонії.

Через 2 тижні їдемо на Всесвітні спортивні ігри U15 (Сербія, Белград) з 15 видів спорту, місто Суми представляли 6 спортсменів, і всі тхеквондисти. Привозимо в наше улюблене місто: золото – Павленко Аліса, Гайворонська Настя, срібло – Жаловага Єгор, бронза – Захаркін Поліна.

Нас запрошують на сесію міськради і просто фотографують.

Просто шикарно!

А потім здивування, чому спортсмени не патріоти, чому їдуть і виступають за інші країни. А ось і відповідь: тому що вони нікому не потрібні, починаючи з місцевого рівня.

Я довго мовчав, коли я був спортсменом, і мені завжди обіцяли допомогти: з поїздками, тренувальним інвентарем і покриттям, тренерськими ставками. Але тепер мовчати не збираюся, якщо не компетентні, просто звільняйтеся, або допоможемо», – написав він.

Поділитися в соцмережах: