Тростянець зустрів учасників ультрамарафону “Сталевий гарт – 2021”

Втретє в Україні відбувається благодійний легкоатлетичний Ультрапробіг Єдності «Сталевий гарт 2021». Цьогоріч він присвячений Дню Державного Прапора та 30-й річниці Незалежності України.
Ультрапробіг єдності стартував 15 серпня у Харкові. Триватиме він 10 днів і, охопивши всю Україну, фінішуватиме в Києві. Щоразу пробіг йде за новим маршрутом. Організатором благодійного спортивного заходу є спортивний клуб «Queen Trek King Club».
Пробігаючи по 50 км щодоби, сьогодні спортсмени добралися до Тростянця! О 8.00 на Охтирській горі легкоатлетів урочисто зустріла делегація тростянецьких спортсменів на чолі з міським головою Юрієм Бовою.
Юні спортсмени й тренери з СК «Академія спорту» приєдналися до учасників благодійного марафону й разом з ними добігли до Круглого двору. Там відбулася церемонія вручення сувенірів легкоатлетам Ультрапробігу Єдності «Сталевий гарт 2021» від Тростянецької міської ради.
Юрій Бова, очільник Тростянецької громади, президент Федерації легкої атлетики Сумщини, подякував спортивному клубу «Queen Trek King Club» за популяризацію здорового і активного способу життя, демонстрацію незламності волі й сили духу українців, об’єднання суспільства у сучасній боротьбі за Незалежність.
За допомогу Армії України та за дієву підтримку легкоатлетичного руху Юрію Бові вручили медаль «СТАЛЕВИЙ ГАРТ 2021».
Легкоатлети також побували на міському стадіоні ім. В. П. Куца, поклали квіти до пам’ятника нашого видатного земляка, дворазового Олімпійського чемпіона Володимира Петровича Куца.
Учасники благодійного марафону вирушили далі за маршрутом Тростянець – Суми – Недригайлів – Ромни – Прилуки- Бровари – Київ.

Важливо, що в рамках благодійного марафону «Сталевий гарт 2021» відбувається благодійна акція зі збору коштів для української армії через фонд «Повернись Живим» на платформі kindchallenge.net за посиланням: http://surl.li/zypd
Організатор Ігор Мишко, моб.: 096 720 50 10 (Вайбер/Телеграм)

Поділитися в соцмережах: