У Конотопі пройшли гонки на прискорення

Учора, 21 травня, у місті Конотоп відбувся перший етап Чемпіонату з дрег-рейсингу.

Свято розпочалося з тренувальних заїздів та показових виступів пілотів, одним з яких було традиційне для дрегу дрифт-шоу. Проїхатися у дрифт-таксі мали можливість декілька представників глядацької аудиторії, яких у результаті конкурсу відібрав ведучий заходу.

DSC_4443.jpg.pagespeed.ce.NP__jwpqlT

Під час основного заїзду пілоти взяли участь у змаганнях у класах STREET (AWD – повний привід, FWD – передній привід, RWD – задній привід) та PRO (AWD – повний привід, FWD – передній привід, RWD – задній привід).

Конотоп на цьогорічних змаганнях представляв єдиний гонщик на автомобілі ВMW з об’ємом двигуна до 2000 см3, депутат міської ради, тренер з картингу обласної ДЮСШ Павло Могиленко. У подібних гонках він бере участь уже вдруге. Каже, що для нього, це можливість перевірити технічні характеристики свого автомобіля та отримати незабутні емоції від гонок на швидкості. За результатами заїздів Павло Могиленко зайняв третє місце у класі автомобілів до 2 000 см3.

Як зазначив Президент Федерації автоспорту Сумщини Вадим Лисий, у гонках на прискорення дуже важливим є не лише технічна складова автомобіля, а й реакція пілота на світлофорі та його вміння тримати нерви в кулаці. Саме останнє для декількох пілотів зіграло вирішальну роль і стало причиною того, що вони зійшли з дистанції.

По завершенні основних заїздів Федерація автоспорту Сумщини нагородила переможців усіх 10 класів, в яких вони брали участь. Головний приз, кубок спонсора Чемпіонату народного депутата Ігоря Молотка, дістався жінці – Олені Бублик з м. Запоріжжя. Її автомобіль, який виступав у класі PRO AWD, був визнаний найшвидшим.

Досить незабутньою серед гостей заходу стала подружня пара, яка в день проведення гонок на прискорення святкувала своє весілля. Сергій та Ірина завітали на дрег, аби отримати свою порцію адреналіну та зробити яскраві та незабутні весільні фото на згадку.

По закінченні чемпіонату конотопчани та гості міста взяли участь у розважальній програмі NIGHT ROCK з живою музикою та дискотекою.

DSC_4574.jpg.pagespeed.ce.TUEtXmzAg9

DSC_4568.jpg.pagespeed.ce.SRRYAqchcF

DSC_4471.jpg.pagespeed.ce.fwik2d4viw

13268094_1013442328693553_2704403408088918483_o.jpg.pagespeed.ce.J-YKIJFIch

Джерело: konotop.in.ua