У Лебедині відбудеться масштабне “полювання на лисиць”

23-26 червня у м. Лебедин с. Токарі відбудетеся чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації, яку ще називають “полюванням на лисиць”.

Організатори змагань: Міністерство молоді та спорту України; Товариство сприяння обороні України; Сумська обласна федерація радіоспорту, Всеукраїнська Радіоаматорська Ліга Сумське Обласне Відділення .

Чемпіонат стане відбірковим етапом для залучення спортсменів до національної збірної команди України яка прийме участь в чемпіонаті Світу в Болгарії.

У спортивному заході візьмуть участь більше ста представників із десяти областей. Переможці та призери чемпіонатів Світу та Європи, 8 заслужених майстрів спорту та більш 10 майстрів спорту міжнародного класу.

Заплановані змаганя в особистому та командному заліку в чотирьох видах програми (спринт, дві класичні дистанцій 144 МГц та 3,5 МГц, радіооріентування).

Сумська область одна із лідерів спортивної радіопеленгації в Україні, збірна команда під керівництвом майстра спорту міжнародного класу Максима Редька неодноразова ставала переможцем та призером чемпіонатів України. Його вихованці входять до складу молодіжної та дорослої національних збірних команд країни, неодноразова ставали переможцем та призерами чемпіонатів Європи та Світу.

Великий вклад у розвиток спортивної радіопеленгації на Сумщині вносить президент обласної федерації радіоспорту та засновник спортивного клуба SUMY SAGITTA Георгії Церетелі.

Джерело: http://lebedyn.com.ua/