У суботу стартує зимовий чемпіонат Асоціації футзалу Сумщини

У четвер на стадіоні «Ювілейний» відбулося жеребкування календаря Зимового чемпіонату АФС сезону 2021/22.

Також визначився остаточний список команд, які виступатимуть у турнірі у різних дивізіонах.

Цього сезону найпрестижніший дивізіон АФС називатиметься Вища ліга. У сумській групі виступить 11 команд, які, окрім боротьби за нагороди, боротимуться за право представити регіон у Другій лізі чемпіонату України. Враховуючи складну карантинну ситуацію в області, на даний момент розглядаються два сценарії проведення турніру. В ідеалі чемпіонат у Вищій лізі пройде у двох зонах — у Сумах та Шостці, і найкращі дві команди з цих зон розіграють між собою дві путівки за право зіграти у Другій лізі.

Якщо ж карантинні обмеження завадять одному із турнірів закінчиться вчасно, то найкращі команди з тієї зони, яка дограє, братимуть участь у Другій лізі чемпіонату України. На даний момент складно припустити, коли стартує турнір у Шостці, бо через карантинні обмеження розпочати його поки що не можна.

Щодо системи розіграшу в сумській зоні, то вона буде наступною: команди зі старту проведуть одне коло, зігравши кожен із кожним. Потім шістка найкращих команд із усіма набраними очками за коло проведе ще один міні-турнір кожен із кожним, для визначення переможців та призерів турніру. Інші команди також розіграють свій міні-турнір у боротьбі за втішні медалі чемпіонату.

Старт Вищої ліги заплановано на суботу. Матчі пройдуть у манежі СумДУ.

12.00 «Сумиобленерго» – «Forza»

13:00 «Технологія» – «BROCAR-STAR PEPPERS»

14:00 «Сервіс Люкс» – «Явір» Краснопілля

15:00 «Lex VSK-СумБуд» – «Громада» Попівська сільська рада

16:00 «Compservice» – «Україна» Токарі

«Сумихімпром-СДПУ» – вихідний

Також у суботу відбудуться матчі Зимового чемпіонату АФС серед команд Першої ліги. Ігри відбудуться також у манежі, схема турніру класична – змагання у два кола.

17:00. «Автомобіліст» – FC «LIKARSKE»

18:00. «Лідер» – «Спартак»

19:00. «Гранум» – «Суми-Псел»

20:00. «СумДУ» – «Елітбуд»

«Динамо» – вихідне

Склад груп другої ліги, а також календар першого туру буде опубліковано пізніше. Самі ігри відбудуться у неділю.

АФС