У Сумах переможців чемпіонату України з легкої атлетики особисто вітав міністр молоді та спорту

Керівник міністерства молоді та спорту Ігор Жданов переглянув змагання, які проходили в Легкоатлетичному манежі УАБС, та вручив нагороди кращим спортсменам.

 

Організатори Чемпіонату відзначили, що цьогоріч у змаганнях взяли участь 487 спортсменів з усіх регіонів України, а також Білорусі, Грузії, Туреччини.

Чемпіонат мав статус основного етапу відбору до складу збірної України на Чемпіонат світу з легкої атлетики у приміщенні, який відбудеться у Портленді (США) 17-20 березня. Під час триденних змагань було розіграно 28 комплектів нагород, як серед дорослих, так і серед молоді, спортсмени продемонстрували  високі результати. Шеріф Османоглу встановив національний рекорд Туреччини в потрійному стрибку – 16,61, а Микола Нижник  – рекорд України серед молоді в бігу на 3000м – 8.01,05. П’ять  атлетів виконали норматив для участі в змаганнях в Портленді: багатоборці Аліна Фьодорова (4688) та Олексій Касьянов (5979), Наталя Погребняк в бігу на 60 м (7,24), Анна Плотіцина (8,08) та Сергій Копанайко (7,71) в бігу на 60 м з/б.

Збірна Сумщини була представлена у складі 54 чоловік. У командному підсумку атлети Сумської області посіли 6 місце, набравши 995 залікових очок, та випередивши традиційно сильних конкурентів з Донецької, Львівської, Запорізької областей. В аналогічному підсумку серед молоді наша команда, набравши 906 очок, зайняла 5 місце.

 

Джерело: http://sm.gov.ua/