У Сумах провели відкритий чемпіонат з карате

У День Перемоги Суми приймали чимало гостей. До обласного центру з’їхалися спортсмени та їхні тренери з багатьох куточків України з нагоди проведення відкритого чемпіонату Сумської області з карате за версією WKC, що проходив під егідою Управління молоді та спорту Сумської ОДА.

У змаганнях в особистому ката й куміте, а також в командному ката та куміте взяли участь каратисти з Сум, Києва (команда “Київ”), Новомосковська (команда “Ірина”), Ямполя, Охтирки, Конотопа (команди “Воїн” та “Кристал”). Всього на Чемпіонаті було розіграно 30 комплектів медалей.

У загальному командному заліку спортсмени із Сум стали четвертими, поступившись кількома бронзовими нагородами команді “Кристал” з Конотопа. Другий командний результат у київських каратистів, а лідерами змагань по кількості завойованих нагород стали “Воїни” з Конотопа.

Що стосується сумських спортсменів, то їм вдалося вибороти 18 медалей, з них 3 золотих, 7 срібних та 8 бронзових. А підготувала каратистів із Сум Лілія Кудінова, яка стала засновником цього Чемпіонату – першого в нашому місті.

Поділитися в соцмережах: