У Сумах вдруге розіграли Кубок Героїв АТО з футзалу

У Сумах вдруге розіграли Кубок Героїв АТО. На цей раз у турнірі взяли участь 5 команд, що представляють різноманітні силові структури.

«Моноліт», «Штурм», Ураган», «Калібр» та УСБУ – такі назви мали команди, що вирішили поборотися за Кубок героїв АТО цього року. На цей раз єдина команда не з обласного центру – шосткинський «Калібр», що представляє військову частину 3022 Національної гвардії України. Хлопці кажуть, не пожалкували, що подолали таку відстань, адже турнір гарний, та й поспілкуватися з побратимами, з якими зі зброєю у руках боронили кордони нашої країни, теж корисно.

 «Ми беремо участь у турнірах з міні-футболу, великого футболу, у Кубку героїв АТО теж. В цьому році ми посіли друге місце серед команд національної гвардії України», – говорить Ігор Кількінов, начальник служби психологічного забезпечення, майор.

 Цей турнір щороку проводиться силами Федерації футболу учасників АТО, федерації футзалу міста Суми, громадського об’єднання «Українці разом» та за підтримки 27-ї окремої реактивної артилерійської бригади.

«Основна мета – фізична реабілітація та співдружність різних видів, родів військ і всіх учасників АТО», – каже Євген Феденко, заступник голови Федерації футболу учасників АТО Сумської області, капітан команди «Ураган».

Минулого року перемогу у дебютному турнірі здобула команда «Сапер» з Охтирки. А вже цього разу у фінал потрапили команди «Моноліт», що представляють Національну гвардію та УСБУ. Хід гри продемонстрував перевагу однієї команди над іншою, а відтак з рахунком 16:2 перемогу в матчі та турнірі виборола команда управління Служби безпеки України. «Моноліт» другий, третьою стала команда «Ураган», що представляла сумських артилеристів.

Найкращим воротарем став гравець команди «Калібр» Роман Зуй, найкращим захисником – гравець команди «Ураган» Роман Кудря, кращий нападник – Олександр Єлшанський з УСБУ, кращий гравець – Ігор Литвин, команда «Моноліт».

Як це було, дивіться в нашому сюжеті: