У Сумах відбудеться Чемпіонат України з легкої атлетики

Змагання проходитимуть 25-27 лютого у легкоатлетичному манежі УАБС.

Найсильніші атлети, майстри спорту України міжнародного класу візьмуть участь у вирішальному відборі до складу української збірної, яка боротиметься за перемогу вже на Чемпіонаті світу. До Сум з’їдуться близько 1000 атлетів з усіх областей України.

В управлінні молоді та спорту облдержадміністрації повідомили, що разом із переможцями та призерами Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи, Всесвітніх універсіад та етапів Діамантової ліги змагатимуться за першість  і молоді атлети Сумщини. Серед них – минулорічний переможець Чемпіонату України у Сумах Євген Гуцол, учасник Олімпійських ігор у Лондоні, новоспечений рекордсмен України Віталій Бутрим, переможниця Командних чемпіонатів Європи 2013, 2015 років, чемпіонка Всесвітньої універсіади, учасниця Олімпійських ігор у Лондоні Вікторія Кащеєва (П’ятаченко) та інші атлети.

Сумчан закликають підтримати земляків у боротьбі за чемпіонство.

Змагання розпочнуться 25 лютого о 10:00 у приміщенні легкоатлетичного манежу Української академії банківської справи. Початок церемонії відкриття – 25 лютого о 16.00. Вхід вільний.