У Сумах відбувся всеукраїнський турнір з тхеквондо

Днями у спорткомплексі «Олімп» пройшов Відкритий всеукраїнський турнір «Sumy Оpen Cup» і відкритий чемпіонат міста Сум з тхеквондо.
Участь у змаганнях брали близько 500 спортсменів з 14 регіонів України.

Було розіграно 65 комплектів нагород у різних вікових та вагових категоріях. Збірна Сумщини за підсумками виступів посіла третє місце у командному заліку – 5 золотих, 5 срібних і 11 бронзових нагород. Вище тільки кияни (22-20-30) і харків’яни (20-21-31).

Найбільше медалей у скарбничку збірної принесли вихованці СК «Зірки Олімпу» – 4 перших, 4 других і 9 третіх місць. Кращою спортсменкою серед молодших дівчат стала Єлизавета Мяснянкіна, вона ж стала кращою серед всіх дівчат.

По одній золотій, срібній та бронзовій медалі завоювали вихованці клубу «Десятка». Одна бронза у конотопських тхеквондистів.

Джерело: dancor.sumy.ua