У Сумах вперше пройшли всеукраїнські змагання з аджиліті

Днями в обласному центрі на стадіоні СНАУ вперше проводилися Всеукраїнські змагання Кінологічного Союзу України з аджиліті «Кубок СНАУ» рангу САСАg.

Змагання мали не тільки статус національних, а були рейтинговими у відборі до участі у чемпіонаті миру з аджиліті. Оцінював майстерність спортсменів суддя міжнародної категорії FCI з Москви Михайло Кирилов.

За перемогу боролися 38 спортсменів, які представляли 5 команд: дві команди з м. Київ та по одній з міст Харків, Павлоград Дніпропетровської області та Суми. Змагання проводилися на трасах різного рівня складності та у різних ростових категоріях собак.

Сумська команда «Адреналін» була найчисельнішою. Незважаючи на те, що вона є «наймолодшою» за досвідом, це не завадило сумським кінологам у різних категоріях здобути найбільшу кількість нагород, а саме 6 перших місць, 2 других та 1 третє. У командному заліку, який оцінювався лише за результатами однієї траси, наші спортсмени посіли ІІ місце, уступивши лише 1 бал харківській команді «Авангард».

IMG_2346

IMG_2365

IMG_2516

 

IMG_3224