У Сумах до Дня спортивного журналіста провели товариський матч

У Міжнародний день спортивного журналіста в Сумах команди медійників та поліграфістів “Четверта Влада” і Асоціації футболу Сумської області провели товариський матч.

За останню у цьому матчі грали арбітри та функціонери асоціації. За “Четверту владу” у поєдинку брали участь журналісти та поліграфісти.

Найстаршому учаснику цього товариського матчу 67 років. Григорій Рева в минулому — спортивний журналіст, працював на Суспільному, але нині на пенсії. Проте все одно прийшов на цей матч підтримати колег.

“Це повернення в молодість. Футбол – це молодість, це життя, це зустріч із друзями. Голи красиві, незабиті пенальті. Життя триває”, — сказав Григорій Рева.

Рахунок у матчі на початку гри відкрили футболісти у білих футболках – уперед команду асоціації футболу Сумської області вивів її голова Андрій Прохорович. На це футболісти у чорних футболках відповіли трьома голами. Але на перерву команди пішли за нічийним рахунком – 3:3.

Не визначили переможця і після відпочинку – на два голи команди Андрія Прохоровича команда Григорія Реви відповіла двома влучними ударами. У підсумку нічия – 5:5 – у товариському матчі, рахунок, у якому не головне.

“Життя продовжується, боротьба продовжується. Бажаю всім перемоги. Громадянам України бажаю миру. Бажаю, щоб наступним разом зустрілися коли буде мир”, — додав Андрій Прохорович, голова Асоціацій футболу Сумської області.

Суспільне