Євген Степаненко спрогнозував результат матчу Україна-Північна Ірландія

Футбольний чемпіонат Євро-2016 у самому розпалі. Сумчани, як і вся країна, активно вболівають за свою команду. Ми вирішили дізнатися їхню думку з приводу майбутньої гри з Північною Ірландією.

Так, наприклад, відомий сумчанин Євген Степаненко, який, крім питань  ЖКГ, розбирається ще й у футболі, вважає, що в України є непогані шанси обіграти суперника.

«Українська збірна показала себе непогано на минулому матчі. Будемо тримати кулаки і сподіватися, що в наступній грі ми здобудемо переконливу перемогу – не менше 2: 0 – і розгромимо «північних ірландців». Принаймні, для цього у нас все є », – сказав він.

На питання чи є в футболі політична складова, Євген Степаненко відповів позитивно. На його думку, вона присутня з самого початкового етапу – вибору місця проведення і, безумовно, до самого фіналу чемпіонату.

Щодо своєї політичної орієнтації колишній чиновник відповів так: «На сьогодні я людина абсолютно вільна (сміється), – безпартійна! Активно стежу за життям Сум, але не з боку політичного «функціонера», а як небайдужа до долі рідного міста людина. У політику «не граю», займаюся саморозвитком і своєю сім’єю. Але, при цьому, деякі, все ж, намагаються пов’язати мене з «Опозиційним блоком». Скажу так – ніякого відношення до цієї (Опозиційного блоку – ред.) або будь-якої іншої партії я не маю, партійного квитка теж не заводив. Дружу з усіма, незалежно від їх партійної приналежності. Адже вважаю, що людські якості найголовніше. А політика – це справа тимчасова … ».

Будемо сподіватися, що прогноз Євгена Степаненка справдиться, і наша збірна здобуде перемогу над Північною Ірландією.