Юна каратистка з Конотопа виборола “золото” і “срібло” на Чемпіонаті Європи

Учениця Конотопського клубу «Воїн» Карина Пономарьова  виграла «золото» та «срібло» чемпіонату Європи по госоку рю карате.

Як повідомили у відділі Конотопської міської ради у справах молоді та спорту, змагання проходили 20 березня у Варшаві (Польща).

Україну на чемпіонаті представляла збірна Всеукраїнської асоціації карате «IKA Госоку Рю Будо», в складі якої були й конотопці.

Зокрема, учениця Конотопського клубу «Воїн» Карина Пономарьова виборола золоту медаль з куміте серед дівчат віком 11-12 років. Спортсменка також завоювала срібну медаль у відкритій категорії ката для синіх та коричневих поясів.

У змаганнях серед хлопців віком від 15-17 років до збірної увійшов конотопчанин Артур Пономарьов, який здобув четверте місце у кумі те серед юніорів та у ката серед чорних поясів.

Варто зазначити, що українська збірна у жорсткій боротьбі з господарями турніру змогла завоювати перше командне місце.

Також у Варшаві відбулась зустріч шеф-інструктора ВАК «IKA Госоку Рю Будо» Анатолія Лозового з Соке Такаюкі Куботой, президентом Міжнародної асоціації з карате. На зустрічі обговорювалися питання відновлення проведення у м.Суми міжнародного турніру SOKE KUBOTA CUP UKRAINIAN OPEN.