Юні борці з Конотопа отримали золото і срібло на Чемпіонаті Європи

З 19 по 24 липня 2016 року у столиці Швеції Стокгольмі проходив Чемпіонат Європи серед кадетів із греко-римської, вільної та жіночої боротьби. 23 липня визначилися призери п’ятого дня змагання. Медалі розіграли борці греко-римського стилю у вагових категоріях до – 42, 50, 58, 69, 85 кг.

Чемпіоном Європи у легкій ваговій категорії до 42 кг став конотопчанини, вихованець ДЮСШ М. Г. Маміашвілі Владислав Кузько. У фінальній сутичці Владислав переміг росіянина Анвара Аллахіварова.

Торік спортсмен став срібним призером Чемпіонату Європи. Вже тоді його тренер, Віктор Гайдук, дав високу оцінку виступу, наголосивши, що цю медаль очікували.

У ваговій категорії до 58 кг срібну медаль завоював ще один вихованець Конотопської школи боротьби, Дмитро Мірошник. У вирішальній сутичці Дмитро поступився Абдулу Самету Басару (Туреччина).