Юрій Чмирь привітав команду “Барси” – віце-чемпіонів Європи

Остання поїздка вихованців футбольного центру «Барса» на дитячий чемпіонат Європи довела, що дітище екс-губернатора Юрія Чмиря набирає обертів.

Сумська команда юних футболістів 2003-2004 р. н. повернулася з польського міста Гожув-Великопольский віце-чемпіонами. Це була перша участь вихованців «Барси» у змаганнях такого рівня — і відразу успіх.

Дитячий чемпіонат Європи об’єднав 24 команди з різних країн світу. Він проходив за тим же принципом, що і дорослі чемпіонати.

Успішно подолавши всі етапи змагань, у півфіналі вихованці «Барси» обіграли Німеччину з рахунком 1:0. Лише на останньому етапі вони поступилися суперникам із Уельса (0:2) і в результаті посіли другу сходинку чемпіонату.

«Хоча ми розраховували на перемогу, але «срібло» як для першої участі у чемпіонаті Європи – це великий успіх для Сум. Такий результат ще раз доводить, що центр «Барса» рухається у правильному напрямку», — відзначив директор ФЦ «Барса» Вадим Гордієнко.

На переконання Юрія Чмиря, призове місце на європейському рівні – це результат передової європейської методики тренувань у ФЦ «Барса», яка була закладена з початку відкриття центру. Саме тоді, у 2012 році, до Сум були запрошені передові спеціалісти з Європи — бельгійського ФК «Брюгге», іспанської «Барселони».

«Разом із дитячими тренерами світового рівня ми запровадили успішну методику тренувань, завдяки якій отримали найкращі результати – висококласних гравців. І сьогодні ця методика працює та набирає обертів.

Ще 3 роки – і вихованців ФЦ «Барса» будуть брати до Збірної України з футболу», — упевнений Юрій Чмирь.