Житель Шостки виграв у Москві конкурс для вболівальників від Єдиної ліги ВТБ

Валерій Глинчак із Шостки виграв головний приз змагання серед уболівальників-переможців Конкурсу прогнозів і Лукойл Fantasy Ліга. Фінальний раунд конкурсу, організованого Лігою ВТБ, відбувся у Москві на майданчику УСК ЦСКА у великій перерві першого фінального матчу плей-офф.

У конкурсі взяли участь в цілому близько 3 000 шанувальників баскетболу з більше ніж десятка країн. Запрошення на фінальну серію плей-офф Єдиної Ліги ВТБ-2015/16 отримали: Антоніо Менон (Італія, Парма), Олександр Коновалов (Білорусь, Річиця), Олександр Істомін (Росія, Москва), Олександр Михайлов (Росія, Москва), Валерій Глинчак (Україна, Шостка), Сергій Глинчак (Україна, Шостка) і Вайда Юоделіте (Сведасай, Литва).

У підсумку все вирішилося на баскетбольному майданчику: вболівальники змагалися в кидках зі штрафної, триочковій лінії з центру. Багато з них були близькі до мети, але справжній фурор справило потрапляння Валерія Глинчак з центрального кола майданчика. Він і став володарем суперпризу – сучасного планшета Samsung Galaxy Tab.

“Емоції зараз просто переповнюють! Чесно, уперше в житті потрапив у кільце з центру майданчика”, – зізнався тріумфатор фіналу конкурсу уболівальників Валерій Глинчак.

Джерело: shostka.info