Верховний суд не задовольнив скаргу сумчанина Владислава Кривошея, якого засудили за зґвалтування

Касаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду 2 лютого відмовив у задоволенні касаційних скарг засудженого за зґвалтування сумчанина Владислава Кривошея та його представників на вирок Зарічного районного суду м. Суми та ухвалу Сумського апеляційного суду.

Про це розповіли в адвокатському бюро, яке представляло сторону потерпілої.

Отож, вирок Зарічного районного суду м. Суми від 19 лютого 2021 року залишився без змін. Тоді суддя виніс рішення позбавити юнака волі на строк 3 роки, також звинувачений повинен відшкодувати потерпілій майже 305 тисяч гривень матеріальної та моральної шкоди.

Юнака визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 152 (зґвалтування) та ч. 2 ст. 125 (нанесення тілесних ушкоджень) КК України.


За даними слідства, колишній вихованець “Кадетського корпусу” 8 березня 2019 року пізно ввечері в районі вулиці Троїцької у Сумах напав на 23-річну жінку, яка поверталася додому з роботи. Після нападу у молодої жінки діагностували переломи кісток обличчя, струс головного мозку, численні гематоми. У травні 2019 року Владислава Кривошея відправили під домашній арешт.

Суспільне