Голова Верховного Суду України Князєв затриманий на хабарі майже 3 мільйони доларів

У Верховному Суді України викрито масштабну корупцію. Детективи НАБУ затримали на хабарі голову ВСУ Всеволода Князєва. Сам хабар, з яким його упіймали, становить 2,7 млн доларів (!). У корупційних діяннях підозрюють не лише голову суду, але і його підлеглих.

“НАБУ і САП викрили масштабну корупцію у Верховному Суді, а саме схему щодо одержання неправомірної вигоди керівництвом та суддями ВС. Наразі проводяться невідкладні слідчі дії. Деталі згодом”, – йдеться у повідомленні.

Трохи деталей щодо цього масштабного затримання опублікував Telegram-канал “Инсайдер UA”.

У повідомленні, зокрема, йдеться, що 43-річний Всеволод Князєв на сьогодні – найбільш високопоставлений чиновник за всю історію України, якого впіймали на хабарі.

“Инсайдер UA” також ділиться інформацією від своїх джерел, хто міг спокушати голову ВСУ таким щедрим хабарем. Є припущення, що це міг бути один з олігархів-утікачів. Начебто він є фігурантом розслідування банкротства одного з банків.

Очевидно, компанію затриманому начальнику може скласти і дехто з його підлеглих. Адже ті самі “слідчі дії”, про які йдеться у повідомленні НАБУ, – це обшуки, проведені у 18 суддів Верховного Суду.

Що можна було би купити за хабар, виявлений у Князєва

“Щодо суми. У наших реаліях це: майже 860 дронів Mavic 3 Enterprise або 20 високоточних снарядів Excalibur (155-мм) або новий танк Т-64БМ”, – підрахували спеціалісти.

today.ua