До 13 років засудили чоловіка, який вбив знайомого та разом зі спільником вивіз труп на межі Чернігівської та Сумської областей

Подія сталась 15 березня 2023 року в м. Конотоп. Компанія з чотирьох чоловіків зібрались разом, щоб відсвяткувати день народження одного з них. Коли вже всі були добряче напідпитку, між гостями виникла словесна перепалка, яка переросла в бійку, під час якої один із чоловіків спочатку побив та відрізав палець своєму опоненту, а потім двічі ударив його ножем у грудну клітку. Від отриманих травм 45-річний потерпілий помер на місці події.

Щоб приховати злочин, причетний до вбивства разом із ще одним знайомим замотали тіло потерпілого в килим та перенесли в багажник авто. Третій чоловік допоміг їм виштовхати автівку, яка застрягла в багнюці, після чого двоє вивезли тіло на трасу, де й залишила на узбіччі дороги біля стели, яка розділяє Чернігівську та Сумську області. У цей час третій чоловік приховував сліди злочину, зокрема, спалив одяг потерпілого.

У суді обвинувачений також відповідав за незаконне зберігання бойових припасів та вибухових речовин, оскільки під час обшуку правоохоронці знайшли в нього порох та 124 патрони. За вироком суду його засуджено до 13 років позбавлення волі.

Разом із засудженим до вбивства судили також і двох його друзів, які допомагали приховувати злочин. Один із них, який ще встиг викрасти у потерпілого телефон, отримав 3 роки позбавлення волі. Інший за заздалегідь не обіцяне приховування особливо тяжкого злочину засуджено до 1 року позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік.