Мешканці Сумщини, яка ухилялася від громадських робіт, повідомили про підозру

На Охтирщині правоохоронці повідомили про підозру жінці за ухилення від виконання покарання.
Зловмисниця, будучи засудженою до покарання у вигляді громадських робіт, вирішила знехтувати нормами Закону та не з’являлася для їх відбуття. Тепер жінці знову доведеться постати перед судом.
На початку грудня 2022 року 39-річна мешканка одного із сіл Охтирського району була засуджена до покарання у вигляді громадських робіт за вчинення домашнього насильства.
Зловмисницю направили для відбування покарання до старостату за місцем проживання, де вона повинна була відпрацювати громадські роботи.
Через деякий час правоохоронці встановили, що жінка, не ставши на шлях виправлення, порушуючи порядок та умови відбування покарання, систематично не з’являлася на відпрацювання громадських робіт без поважних причин. Окрім цього, в період відбування покарання вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ст. 173-2 КУПАП “Вчинення насильства в сім’ї”.
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 2, ст. 389 Кримінального кодексу України “ухилення засудженого від відбування покарання у вигляді громадських робіт” та повідомили зловмисниці про підозру.