На Конотопщині чоловік серед білого дня пограбував жінку

Кілька годин знадобилося співробітникам Конотопського районного відділу поліції, щоб встановити особу зловмисника та розшукати його. Наразі чоловік вже дав свої покази слідчим.
По допомогу до поліцейських звернувся чоловік та повідомив, що його мати стала жертвою злочину.
На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група поліції.
Встановлено, що вчора вдень жінка поверталася додому з ринку, як раптом до неї підбіг невідомий та вихопив сумку, в якій було близько 15 000 гривень.
У ході оперативно-розшукових заходів співробітники поліції запам’ятали прикмети, що надала потерпіла, а також переглянули записи з камер відеонагляду та встановили приблизні шляхи відходу зловмисника.
Так, оглядаючи місцевість, правоохоронці побачили сумку, схожу за описом на сумку потерпілої, у якій виявили близько 3 000 гривень. Діти, які гралися неподалік, розповіли поліцейським, що бачили чоловіка, за прикметами схожого на розшукуваного зловмисника. Він і залишив цю сумку.
І вже за кілька годин пошуків така злагоджена робота дала свій позитивний результат. Наразі зловмисник затриманий у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
За цим фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України. Слідство триває.