На Охтирщині поліцейські повідомили про підозру домашньому кривднику

До Охтирського районного відділу поліції неодноразово зверталася 62-річна місцева мешканка з приводу вчинення домашнього насильства з боку її сина. Останнього неодноразово було притягнуто до адміністративної відповідальності, однак це не зупиняло його вчиняти протиправні дії відносно своїх рідних. Як результат – правоохоронці відкрили кримінальне провадження та вже повідомили останньому про підозру.

В ході досудового розслідування встановлено, що 34-річний місцевий мешканець з липня минулого року по теперішній час систематично вчиняв психологічне насильство по відношенню до своєї матері, яка проживає разом з ним. Що виразилось у систематичних словесних образах нецензурними словами та погрозах застосування фізичної розправи. Внаслідок яких жінка зазнала психологічних страждань.

Співробітники Охтирського районного відділу поліції неодноразово притягували кривдника до адміністративної відповідальності. Крім того, вказаного чоловіка було взято на облік, як особу, яка вчинила домашнє насильство, а також з ним проводилися відповідні профілактичні заходи.

Однак незважаючи на перебування на профілактичному обліку та неодноразове притягнення до адміністративної відповідальності, чоловік продовжував вчиняти домашнє насильство. Так, на початку березня цього року зловмисник в черговий раз вчинив сварку зі своєю матір’ю та висловлював образи нецензурними словами, погрожував фізичною розправою. Тим самим завдав жінці психологічних страждань, принизив честь та гідність, а також спричинив емоційний дискомфорт та негативні емоції.
За вказаними фактами правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ст. 126-1 (домашнє насильство) Кримінального кодексу України та на даний час вже повідомили зловмиснику про підозру.