На Сумщині поліцейські викрили двох збувачів незаконно виготовленого тютюну та тютюнових виробів

Слідчі слідчого управління ГУ Нацполіції в Сумській області спільно з працівниками відділу протидії кіберзлочинам в Сумській області задокументували протиправну діяльність мешканців обласного центру, які організували збут незаконно виготовленого тютюну та  тютюнових виробів на території міста Суми та Сумської області за допомогою Telegram-каналу. 

До поліції надійшла оперативна інформація про можливу причетність 18-річного та 45-річного сумчанина до організації протиправної діяльності щодо збуту незаконно виготовленого тютюну та тютюнових виробів. Пошук клієнтів та продаж контрафактних цигарок зловмисники здійснював за допомогою Telegram-каналу.

У ході проведення санкціонованих обшуків місць проживання зловмисників, а також їхніх автомобілів, правоохоронці виявили та вилучили 76 ємкостей суміші для куріння загальною вагою близько 4,7кг, 129 одноразових електронних сигарет, 15 електронних сигарет, 31 одну одиницю рідкої суміші для куріння, грошові кошти у сумі 40000 гривень, а також поштові накладні.

За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 204 «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів» та ч. 1 ст. 199 «Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, що існують у паперовій формі, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів» Кримінального кодексу України. Слідство триває.