На Сумщині чоловік убив брата і тиждень тримав тіло у квартирі

Охтирська окружна прокуратура підтримала публічне обвинувачення стосовно 48-річного чоловіка, який позбавив життя рідного брата та тиждень проживав у квартирі з його тілом.

Йдеться про подію, що сталася 27 листопада 2020 року в Охтирці. Між двома рідними братами, які проживали в одній квартирі, виникла сварка, під час якої молодший тричі ударив старшого молотком по голові. Від отриманих травм 51-річний потерпілий помер на місці події. При цьому чоловік вирішив нікому не повідомляти про вбивство. Бездиханне тіло брата він переніс у його кімнату, де й залишив на ліжку. Лише 5 грудня чоловік зателефонував у поліцію та повідомив, що з кімнати брата він чує сморід. Прибувши за викликом, співробітники поліції виявили тіло потерпілого.

У суді обвинувачений свою вину заперечував, наполягав на тому, що вочевидь брата на вулиці побили невідомі перед тим, як він повернувся додому, тому він помер. Про те, що він лежить у кімнаті, чоловік не знав. Однак за результатом зібраних доказів вироком суду обвинуваченого визнано винним в умисному вбивстві брата та засуджено до 11 років позбавлення волі. На вирок суду чоловік чекав у СІЗО.

 Магнолія-ТВ (за матеріалами Сумської обласної прокуратури)