Обкрадав кавові апарати, супермаркети та намагався пограбувати малолітнього – до 6 років позбавлення волі засуджено сумчанина

Окружною прокуратурою міста Суми підтримано публічне обвинувачення стосовно 32-річного чоловіка, який обкрадав кавові апарати, супермаркети та намагався пограбувати малолітнього.

У ході слідства встановлено та доведено в суді, що обвинувачений у нічний час зламував захисні сітки в кавових апаратах та витягував купюроприймачі з готівкою. Також чоловік спеціалізувався на викраденні товарів з полиць супермаркетів. Окрім того, за 4 місяці своєї злочинної діяльності він ще встиг обікрасти будинок, автівку та викрасти велосипед. Затримали чоловіка співробітники поліції під час спроби викрадення сумки в малолітнього зі спортивного майданчика, коли хлопець грав у футбол. Усього доведено причетність обвинуваченого до 12 епізодів злочинної діяльності.

У суді обвинувачений провину свою визнав частково. За вироком суду його визнано винним у замаху на крадіжку, таємному викраденні майна та засуджено до 6 років позбавлення волі (ч. 4 ст. 185, ч. 2 ст.15/ч. 4 ст. 186 КК України).