Поліцейського з Сумщини підозрюють в організації схеми незаконного переправлення чоловіків через державний кордон

Поліцейському з Сумщини повідомлено про підозру в організації схеми незаконного переправлення чоловіків через державний кордон.

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури затримано та повідомлено про підозру поліцейському за фактом незаконного переправлення осіб через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України).

За даними слідства, поліцейський сектору реагування патрульної поліції одного з райуправлінь поліції Сумщини за попередньою змовою групою осіб налагодив злочинну схему незаконного переправлення через кордон України у бік Молдови чоловіків призовного віку, які не мають на це законних підстав.

У межах слідства задокументовано проведення зустрічей з потенційними замовниками «послуги», під час яких зловмисники проводили з ними детальний інструктаж щодо виїзду за кордон.

Вартість послуг з перевезення або незаконного перетину державного кордону становила 5 тисяч доларів США з особи.

У ході контролю за вчиненням злочину поліцейського затримано після передачі йому через посередника 5 тис. доларів США.

Наразі вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу та встановлюється повне коло причетних осіб.

Викриття протиправних дій здійснювалося прокурорами спільно з слідчими ТУ ДБР, розташованого у м. Києві, за оперативного супроводження КМУ ДВБ Нацполіції України, повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.