У справі за фактом загибелі дівчини 7 років тому біля ТЦ «Лавина» у Сумах заплановані судові дебати

28 квітня 2023 року о 14.00 відбудеться наступне судове засідання в Зарічному районному суді Сум у справі за фактом ДТП, що спричинило смерть дівчини під колесами тролейбуса.

Справа стосовно двох працівників КП «Електроавтотранс»: громадянина К., який обвинувачується у порушенні правил безпеки руху, що спричинило смерть потерпілого (ч.2 статті 286 КК України) та відносно громадянки Н., яка обвинувачується у службовому підробленні (ч. 1 статті 366 КК України); а також стосовно співробітника Управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради громадянина Щ., який обвинувачується у порушенні правил, норм і стандартів, що стосується убезпечення дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілому (статті 288 КК України).

25 квітня 2023 року в судовому засіданні допитували обвинуваченого Щ., розгляд справи відкладено у зв’язку з закінченням відведеного процесуального часу.

Головуючий суддя Клімашевська Ірина Валентинівна.

Пошук в ЄДРСР судових рішень по вказаному провадженню можна здійснити за номером 591/5073/16-к.


Інформаційно: дорожньо-транспортна пригода сталася 09.02.2016 року на проспекті М.Лушпи напроти ТРЦ «Лавина». У ході слідства було встановлено, що водій керував технічно справним тролейбусом та при посадці пасажирів знехтував правилами дорожнього руху, заходами безпеки та розпочав рух транспорту з не повністю зачиненими дверима. Через це в тролейбусі спрацювала «функція реверсу», при якій двері автоматично відкрилися, й дівчина випала з транспорту.