У Сумах лікарка ошукала двох чоловіків майже на 1 мільйон гривень

Слідчі Сумського районного управління поліції під процесуальним керівництвом Окружної прокуратури міста Суми повідомили про підозру жительці м. Суми за фактом заволодіння майже 1 млн грн знайомих шляхом зловживання їх довірою.
За даними слідства, підозрювана налагоджувала дружні відносини з фінансово забезпеченими особами. Після чого, зловживаючи їх довірою, пропонувала співробітництво для подальшого отримання доходу. Зокрема жінка повідомляла, що може організувати фінансові операції щодо обміну національної валюти в іноземну за значно нижчим курсом від ринкового. Оскільки жінка обіймає керівну посаду в одній із медичних установ, потерпілі довіряли їй, відтак погоджувались на співпрацю.
Наразі встановлено двох потерпілих від дій підозрюваної. Один протягом червня – серпня 2022 року перерахував їй на картку 328 тис. грн, а інший протягом червня – липня 2022 року – 630 тис. грн. Після отримання коштів жінка, попри домовленість, не проводила фінансових операцій з обміну, а розпорядилась ними на власний розсуд. Зазначені кошти до цього часу вона власникам так і не повернула.
Наразі їй вже повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство». Слідство триває.