У Сумах поліція затримала хулігана, який вдарив бармена пляшкою по голові та розбив двері кав’ярні

Швидко зупинити зловмисника вдалося завдяки тому, що спрацювала кнопка «Терміновий виклик поліції». Працівники поліції охорони за лічені хвилини прибули на виклик та затримали правопорушника.

Вранці чоловік, перебуваючи в неадекватному стані, проходячи вулицею Покровською в Сумах, раптово вдарив ногою по скляних дверях зачиненої кав’ярні. Склопакет розлетівся на друзки. Спрацювала охоронна сигналізація поліції охорони.

А через п’ять хвилин вже спрацювала кнопка термінового виклику поліції в ресторані неподалік.

Виявилося, що зловмисник, перебуваючи у стані сп’яніння та агресії, скляною пляшкою з пивом вдарив бармена по голові в цьому закладі громадського харчування. На виході з ресторану зловмисник знову умисно розбив скляні двері і тут.

Та цього разу втекти хулігану не вдалося, – наряд поліції охорони, за лічені хвилини прибув на місце події і затримав його біля дверей закладу. Правоохоронцям довелося застосувати і кайданки, бо агресивний чоловік тепер виплеснув всю свою агресію не лише на поліцейських, а й на перехожих, кидаючись та нецензурно при цьому лаючись.

У поліції відкрили кримінальне провадження за ч.4 ст. 296 «Хуліганство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до7 років. Наразі зловмисника затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.