У Сумах судитимуть чоловіка, який спокусився візком із “Сільпо”

Що було в голові у небідного сумчанина, який приїхав на Volkswagen до ТЦ «Мануфактура», щоб зробити покупки в магазині «Сільпо», а потім, «затарившись», вкрасти візок – важко зрозуміти. Можливо, свою кохану хотів на ньому покатати? І тим не менш, саме таку чудернацьку справу розглядав Зарічний райсуд у квітні.

А було це так: 8 березня о 9.30 чоловік, перебуваючи в паркувальній зоні біля ТЦ «Мануфактура», діючи умисно, таємно, взяв візок вартістю 5399 грн, помістив його до салону свого автомобіля, після чого покинув місце кримінального правопорушення. Далі, як пояснює в судовому засіданні обвинувачений, привіз його додому та поклав у сарай, а через тиждень, коли до нього прийшли працівники поліції, віддав візок. Заявив, що шкодує про вчинене, щиро кається та більше такого вчиняти не буде.

Суд визнав чоловіка винуватим у пред`явленому йому обвинуваченні за ч.4 ст.185 КК України (крадіжка) і призначив йому штраф у розмірі 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 3400 грн. А також стягнув на користь держави понесені по справі судові витрати в сумі 1893,20 грн. Арешт з речового доказу скасували, і після набрання вироком законної сили візок повернули законному власнику – ТОВ «Сільпо Фуд».

ВШ