У Сумській області роками виплачували зарплату фіктивним «працівникам» школи: підозрюють директорку

У прокуратурі кажуть, що загалом один із «працівників» нібито працював у школі більше 7 років.

Кролевецьким відділом Конотопської окружної прокуратури затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно директорки місцевої школи за фактом заволодіння та розтрати бюджетних коштів шляхом підробки документів (ч. 2 та ч. 3 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Про це повідомляє Сумська обласна прокуратура.

«За даними слідства, підозрювана працевлаштувала в навчальний заклад двох осіб, які фактично на роботу не виходили та жодних робіт відповідно до своєї посадової інструкції не виконували. При цьому директорка школи щомісячно затверджувала власним підписом та завіряла печаткою табелі обліку робочого часу, в яких містились неправдиві дані щодо кількості відпрацьованих фіктивними працівниками годин. На підставі зазначених офіційних документів непрацюючим працівникам нараховувалась заробітна плата та інші виплати, які директорка школи використовувала на власні потреби.

Загалом один із фіктивних працівників нібито працював у школі більше 7 років. За цей час він встиг побувати на посадах техпрацівника, прибиральника та лаборанта. Іще одній працівниці неправомірно нараховувалась заробітна плата за посади лаборантки та прибиральниці, які вона нібито обіймала пів року. Усього директорка школи розтратила та заволоділа бюджетними коштами в розмірі 235 тис. грн», – розповіли у прокуратурі.

Досудове розслідування завершено слідчими поліції №1 (м. Кролевець) Конотопського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області під процесуальним керівництвом прокуратури.

sud.ua