У Шостці хлопець, який схотів підзаробити на криптовалютній біржі, втратив понад 47 тисяч гривень

Вчора до Шосткинського відділу поліції звернувся 20-річний мешканець районного центру та повідомив, що став жертвою шахрайства. Як з’ясувалося, кілька днів тому в одному із месенджерів хлопець познайомився з дівчиною, яка запропонувала йому заробити грошові кошти на криптовалютній біржі.
Нова знайома швидко переконала його, що справа безпрограшна і дуже вигідна, та підказала, що треба для цього зробити. Хлопець дослухався порад дівчини, якої навіть в очі ніколи не бачив, перейшов за посиланням та ввів необхідні дані. І зовсім скоро виявив, що з його рахунку зникли гроші в сумі 47226 грн.
У поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, у рамках якого встановлюють особу зловмисниці.

Правоохоронці нагадують громадянам про те, що не варто бути занадто довірливими під час спілкування з незнайомими людьми в Інтернет мережі чи по телефону. Якщо ваші співрозмовники у спілкуванні з вами зачіпають теми фінансових вкладень, грошей, які вам необхідно комусь перерахувати чи передати, намагаються довідатись конфіденційну інформацію з ваших банківських рахунків, знайте, вас хочуть одурити.

Тож необхідно відразу ж припинити спілкування, покласти трубку, якщо розмова відбувається по телефону, або сказати чітке «ні», якщо йде спілкування «в живу», та повідомити до поліції. Завжди пам’ятайте: ваша безпека у ваших руках.