28-річний охтирчанин регулярно обкрадав товариша по чарці

Працівники Охтирського відділу поліції розкрили дві крадіжки, скоєні 28-річним  жителем району. Об‘єднує  обидва випадки той факт, що зловмисник обкрадав свого приятеля щоразу після спільної пиятики.

До поліції за допомогою звернувся 42-річний житель одного із сіл Охтирського району, який повідомив, що з його будинку зник мобільний телефон. Під час першочергових слідчих дій підозра у скоєнні крадіжки впала на приятеля заявника, з котрим той напередодні добряче «відпочив» за пляшкою горілки. Як встановили поліцейські, будучи нетверезим, раніше судимий 28-річний гість запримітив на столі мобільний господаря, і тихцем поклав гаджет до власної кишені. Виправдовуючи свій вчинок, пояснив правоохоронцям, що, протверезівши, зрозумів, що накоїв, але повертати назад викрадене було вже соромно.

Наступного дня до поліції надійшло аналогічне повідомлення – той же заявник просив допомогти повернути йому викрадений  планшет. У крадіжці чоловік знову підозрював свого товариша. Горе-приятеля знову знайшли та опитали. Той все ж таки зізнався у скоєному, та видав поліцейським викрадену річ. Як і в попередньому випадку, чоловіки знову ж таки «спілкувались» з пляшкою горілки.

Наразі поцуплені речі правоохоронці повернули власнику. За цими фактами відкрите кримінальне провадження за знаками ч.2.ст.185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». За скоєне зловмиснику загрожує до п’яти років позбавлення волі.