Активісти Конотопа допомагають полісменам стежити за порядком у місті

Стежити за порядком на вулицях міста, проводити профілактичну та роз’яснювальну роботу серед молоді, а також затримувати правопорушників, поліцейським допомагають члени цивільного корпусу «Азов» та міськрайонної громадської організації «Конотопський козацький полк».

Рішення про створення таких патрулів було прийнято виходячи з наявної обстановки на території Конотопщини. «Така підмога громадськості нині є дуже потрібною, – зазначає в. о. заступника начальника Конотопського відділу поліції Станіслав Зіневич. – Спільні патрулювання сприяють підвищенню ефективності діяльності поліції, адже завдяки створенню додаткових патрулів вдається попередити та припинити більше правопорушень».

Перед виходом на маршрути для полісменів і членів громадських формувань проводиться спільний інструктаж, під час якого вони дізнаються про оперативну обстановку на підпорядкованій території. Наряди отримують орієнтування на розшукуваних осіб, їм роз’яснюють, як діяти в тій чи іншій ситуації. Крім цього, звертають увагу на ввічливе та коректне ставлення до громадян, повідомляє Сектор комунікації ГУНП в Сумській області.