Через службову недбалість лісничого на Сумщині незаконно зрубали дерев на 3,2 млн грн

На Сумщині правоохоронці повідомили про підозру головному лісничому, через службову недбалість якого незаконно зрубано дерев на 3,2 млн гривень.
Вчора, 13 квітня, слідчі управлінням Головного управління Національної поліції області спільно з Управлінням Служби безпеки України в Сумській області, під процесуальним керівництвом Сумської обласної прокуратури, повідомили про підозру головному лісничому Ямпільського дочірнього агролісогосподарського підприємства «Ямпільський агролісгосп», через службову недбалість якого інтересам держави завдано шкоду в розмірі 3,2 млн гривень.
У ході слідства встановлено, що підозрюваний у 2019 році невірно зазначив координати, відповідно до яких був виданий лісорубний квиток та проведена рубка дерев на земельній ділянці площею 1,2 га на території Марчихино-Будської сільської ради.
Відповідно до висновку експертизи, через допущену головним лісничим помилку були незаконно зрубані 333 дерева, які не підлягали вирубці, на загальну суму 3,2 млн гривень.
За фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України «Службова недбалість», повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Поділитися в соцмережах: