Чоловік, який задушив у лісі знайому, проведе в тюрмі 12 років

14 березня 2015 року в лісосмузі поблизу смт Хотінь біля багаття на сміттєзвалищі З. та Т. вживали спиртні напої. У обвинуваченого, який перебував у стані алкогольного сп’яніння, виник намір вступити в статеві стосунки з потерпілою, однак жінка відмовила йому в грубій формі. Розлютившись, З. почав душити Т. до того моменту, поки вона не втратила свідомість. Втрату свідомості потерпілої чоловік розцінив як смерть та, перевіривши кишені, викрав її мобільний телефон і гроші. Від отриманих травм жінка померла на місці події. Того ж дня зловмисник був затриманий правоохоронцями.

Вироком Ковпаківського районного суду м. Сум мешканця смт Хотінь Сумського району З. засуджено до 8 років позбавлення волі за вчинення злочинів, передбачених ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство), ч. 2 ст. 185 (крадіжка) КК України. Прокуратура Сумської області не погодилася з таким рішенням суду, і, наполягаючи на суворішому покаранні для З., оскаржила його в апеляційному порядку.
Як повідомив начальник відділу прокуратури Сумської області Олег Ткаленко, рішення суду першої інстанції скасовано. За вчинення вказаних злочинів обвинуваченого засуджено до 12 років позбавлення волі.