Директор Сумського НВО: “Кримінальні провадження відносно підприємства – це спроби звести рахунки з окремими акціонерами”

Про це заявив генеральний директор ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» Олексій Цимбал, коментуючи відкриття кримінальних проваджень щодо підприємства.

“ПАТ «Сумське НВО» опинилося в епіцентрі уваги у зв’язку з відкритими щодо його діяльності кримінальними провадженнями, ініціатором котрих виступив народний депутат Антон Геращенко. З цього приводу в січні 2016 року на підприємстві було проведено обшук і вилучення фінансової документації представниками Державної фіскальної служби України. Тоді співробітників ДФСУ цікавила інформація не тільки за 2010-2012 роки, що стали предметом вивчення в рамках кримінального провадження, а й за 2013-2015 роки. Зараз же з’явилися нові ухвали суду, згідно з якими перевіряється робота об’єднання за останні 10 років.

ПАТ «Сумське НВО» жодним чином не збирається перешкоджати цьому процесу і надає всі матеріали, котрі цікавлять слідство. Довести або ж спростувати озвучені звинувачення – завдання правоохоронних органів, а не наше.

Завдання підприємства – вистояти в непростий економічний час як для України в цілому, так і Сумського НВО зокрема. Дійсно, в умовах, що склалися, коли на весь світ звучать гучні заяви стосовно об’єднання, вкрай складно переконати потенційних замовників мати з нами справу. Але, напевно, тих, хто вирішив звести рахунки з окремими акціонерами підприємства, не дуже турбує доля багатотисячного трудового колективу і міста Суми, для якого ПАТ «Сумське НВО» завжди було й залишається містоутворюючим.

Однак, ми покладаємося на те, що здоровий глузд візьме гору. Діяльність об’єднання вже неодноразово піддавалася ретельним перевіркам, у результаті чого була підтверджена її правомірність. У 2013-2014 роках також розслідувалося кримінальне провадження, відкрите за заявою одного з акціонерів СНВО Володимира Лук’яненка, котре було закрите в зв’язку з відсутністю складу злочину. До яких висновків дійде слідство цього разу, час покаже. Єдине – ми дуже сподіваємося, що закон у нашій країні все-таки вище за політику”, – заявив Цимбал.

Читайте також:

  1. На Конотопщині п’яний чоловік стріляв з автомату посеред села

  2. “Друг просить у борг”: на Сумщині шахрай зламував акаунти соцмереж та просив гроші

  3. У Сумах повідомили про підозру прибічнику збройної агресії рашистів

  4. Депутату Охтирської райради, підозрюваному в державній зраді, обрано запобіжний захід

  5. Воював на Сумщині у складі «народної міліції ДНР» – помічнику гранатометника повідомлено про підозру

  6. “Золота рибка”: у Путивлі чоловікові за виловлену рибу загрожує великий штраф або тюрма

  7. Закрив свого знайомого у багажнику: у Ромнах затримали 24-річного чоловіка

  8. У Середино-Буді посадовець завдав збитків державі на близько 130 тис. грн

  9. У Путивлі на блокпості зупинили чоловіка та виявили у нього наркотики і боєприпасів

  10. У Сумах СБУ викрила трьох прихильників путінського режиму, які підтримували окупацію України росією