До уваги сумчан! У громадському транспорті пасажирів обкрадають дві злодійки!

Минулого тижня сумчанин потрапив у ситуацію, яка нагадала йому, що не варто бути безтурботним у громадському транспорті.

12 червня у тролейбусі, що слідував за маршрутом №5, чоловіка спробували обікрасти дві жінки. А відбувалося все так. О 7.30 у салоні тролейбуса було багато людей. Усі поспішали на роботу. В якийсь момент жінка, яка стояла за спиною, стала метушитися і штовхатися. Оскільки пасажирів було битком, усе виглядало так, ніби вона намагається дотягнутися до поручня, які в нових тролейбусах встановлені досить високо для людей середнього зросту. Інша жінка, яка постійно спілкувалася з першою, стояла з правого боку, де на плечі чоловіка висіла невелика сумка. На зупинці «Покровська площа» натовп рушив до виходу, і в цей момент сумку різко смикнули з плеча. Навіть тоді все виглядало як випадковість. Але варто було подивитися на сумку, як все стало ясно – змійка була на третину розстебнута, а з неї стирчав наполовину витягнутий товстий шкіряний гаманець, який за щось зачепився і повністю не проліз назовні. Врятувало те, що бігунок у сумці заїло і змійка далі не відкрилася. Жінки попрямували до виходу. Чоловік вирішив піти за ними. Але пані, помітивши, що власник сумки йде слідом, різко прискорили крок і, звернувши у провулок 9 Травня, зникли в одному з дворів.

Ця історія не стала б приводом для публікації, якби не одне «але». Описавши подію у Фейсбуці, постраждалий у той же день отримав близько 10 повідомлень від сумчан, які потрапляли у схожі ситуації, при цьому їх опис зовнішності злодійок у точності збігався з цими попутницями з тролейбуса.

Обом за 50, стрижки короткі, одна світловолоса (жовтий відтінок волосся, досить огрядна), у другої волосся каштанове з червоним відтінком, середньої статури. Зріст в обох до 170 см.

Виявилося, що сумчани стикалися з ними як у транспорті, так і в магазинах. І кожного разу все завершувалося однаково – «спалившись», жінка кидала гаманець під ноги, заявляла, що вона нічого не брала, а жертва не адекватна. Відгукнулися й ті, у кого в червні так вкрали гроші в транспорті, але хто це зробив, вони не бачили. При цьому слід зазначити, що тільки одна людина звернулася до поліції. Решта не зробили цього, вважаючи марною тратою часу.

Не секрет, що громадський транспорт – це золоте дно для злодія. Ну, хоча б тому, що багато хто має погану звичку носити дорогий телефон у задній кишені брюк, звідки непомітно витягнути його не складно навіть для непрофесійного злодія. Полегшує роботу кишенькових злодіїв і нинішня повальна мода на рюкзаки. Так що, шановні читачі, бережіть себе і своє майно, не давайте шахраям і злодіям приводу заробити на собі.

Джерело: shans.com.ua