Дві викрадені іномарки затримали у Сумському районі

28

Один з легковиків розшукувався столичною поліцією, інший – дніпропетровськими правоохоронцями.

Вранці, близько 09-ї години, працівники поліції зупинили автомобіль «Мазда». За кермом знаходився 35-річний сумчанин. Відповідно документам, що мав при собі водій, іномарка належить одному з дніпровських підприємств. Коли ж машину перевірили за наявними базами обліку, з‘ясувалось, що вона знаходиться в розшуку як викрадена.

27

Близько 12-ї, при в‘їзді до обласного центру полісмени зупинили ще одну іномарку, «Опель Калібра». Відповідно до документів, представлених для перевірки 31-річним сумчанином, що знаходився за кермом, машина належить жителю столиці. Однак під час більш детальної перевірки з‘ясувалось, що легковик знаходиться в розшуку, як викрадений.

Крім цього, у полісменів виникли суттєві підозри щодо справжності свідоцтва про реєстрацію, оскільки в документі мались явні ознаки підробки. До того ж, були виявлені механічні пошкодження на номерах одного з вузлів іномарки – котрий явно намагались «перебити».

Наразі обидві іномарки знаходяться на штрафмайданчиках, а слідчі поліції з‘ясовують, за яких обставин вони потрапили на Сумщину.