Двоє жителів Глухова заробляли собі на життя крадіжками коней

Під час відпрацювання Шосткинського району співробітники сектору з безпеки дорожнього руху Шосткинського відділу поліції зупинили вантажний автомобіль «Газель», який перевозив у кузові коня без відповідних документів. Для подальшої перевірки транспортний засіб разом з багажем доставили до відділу поліції.

Правоохоронці з’ясували, що тварина належить 23-річному пасажиру автомобіля, жителю міста Глухів. Однак на запитання правоохоронців – звідки тварина, він так і не зміг чітко відповісти.

Пізніше було встановлено, що коня було викрадено вночі в одному з сіл Середино-Будського району, а крадієм виявився пасажир та його спільник-одноліток, який встиг утекти.

«Під час проведення слідчих дій встановлено, що затриманий та його подільник причетний до крадіжок ще двох коней в одному з сіл Шосткинського району, які були напочатку квітня цього року, – коментує начальник Шосткинського відділу поліції Віктор Гузей. – Зараз підозрюваний зізнається у скоєних крадіжках, розповідає, яким чином викрадали тварин, куди збували і скільки за них отримували грошей».

Наразі у відношенні затриманого обраний запобіжний захід у вигляді «домашнього арешту». Розшуки його спільника тривають. За фактами крадіжок відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України, яка передбачає до шести років позбавлення волі, повідомляє Сектор комунікації ГУНП в Сумській області.