Екс-керівника Буринського елеватора прокуратура підозрює у нанесенні збитків державі

43664311

Колишньому в.о. керівника ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Буринський елеватор» прокуратура підозрює у зловживанні службового становища.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем) КК України, повідомляють у прес-службі Сумської обласної прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що на вказаному підприємстві тривалий час на зберіганні перебувало зерно кукурудзи вагою понад 160 т. Оскільки ТОВ, яке є власником зерна, протягом двох років не сплачувало жодних коштів за його зберігання, то всю кількість зерна було зараховано в рахунок погашення виниклої заборгованості. Достовірно знаючи про цей факт, в. о. керівника Буринського елеватора у період часу, коли в країні відбувалась Революція Гідності, надав розпорядження підлеглим на завантаження вказаного зерна кукурудзи та його відпуску з території елеватора нібито для оновлення партії. У подальшому він розпорядився 160 т зерна кукурудзи на власний розсуд.

Як повідомив керівник Конотопської місцевої прокуратури Сергій Сегида, внаслідок незаконних дій підозрюваного спричинено тяжкі наслідки державним інтересам, що виразились у нанесенні матеріальних збитків на загальну суму близько 260 тис. грн, що підтверджено висновком судової економічної експертизи.