Голова облради Салатенко патрулював місто Суми у Пасхальну ніч

Пасхальні свята у регіоні пройшли спокійно. Для охорони громадського порядку на вулицях та інших місцях області були задіяні понад 224 працівника поліції та військовослужбовці Національної гвардії. Для попередження протиправних провокаційних дій щодо меморіальних комплексів, братських могил, обелісків та пам’ятників, до зазначених об’єктів були наближені посилені наряди поліції.

«Охорону публічного порядку та культових споруд в обласному центрі забезпечували 80 працівників поліції. Їм допомагали близько 300 членів громадських формувань та громадськості, серед яких був і очільник Сумської обласної ради Семен Салатенко. Це, мабуть, перший випадок в історії правоохоронних органів Сумщини, коли керівник такого рівня у складі патрулів вийшов забезпечувати громадський порядок разом із поліцейськими», – зазначив начальник Головного управління поліції Микола Лушпієнко.

Окрім забезпечення публічної безпеки на вулицях міст та населених пунктів, працівники поліції працювали над розкриттям та розслідуванням скоєних злочинів та правопорушень. Так, 1 травня до поліції надійшло 410 повідомлень, серед яких – 2 дорожньо-транспортні пригоди, тяжке тілесне ушкодження, грабіж, 5 крадіжок. Вжитими оперативними заходами винні у спричиненні тілесних ушкоджень та скоєння грабежу були затримані, розкриті 2 крадіжки, злочини, пов’язані з підробкою документів та розповсюдженням наркотиків, повідомляє Сектор комунікації ГУНП в Сумській області.