Група АГРОТРЕЙД пропонує винагороду у 100 000 гривень за інформацію про зловмисників

На  підприємстві ТОВ “Мир-12” група озброєних осіб за попередньою змовою викрали близько 4 тонн засобів захисту рослин. Про це повідомляють на фейсбук-сторінці підприємства.
У ніч з 25 на 26 травня у с. Мазівка Путивльського району Сумської області на складах агропромислового підприємства ТОВ “Мир-12” (Група АГРОТРЕЙД) група невідомих осіб за попередньою змовою розбили цегляну стіну з тильного боку складу та викрали близько 4 тонн засобів захисту рослин.
Зловмисники вибили стіну розміром 80 на 80 см у задній стіні складського приміщення та через неї винесли каністри з засобами захисту рослин. Камери спостереження були направлені на головний вхід до приміщення. З місця події поліція вилучила сліди взуття, тканини та слід транспортного засобу, яким, ймовірно, були вивезені каністри.
У Путивльському районі діє ціле угрупування озброєних зловмисників. Сьогодні вони виламують стіни, а потім будуть різати голови охоронцям. Ще невідомо, чи залишився б охоронець живим, якби він застав зловмисників на гарячому. Також велике питання: а хто купує цю крадену сировину? Ймовірно, йдеться про запровадження цілої схеми поставки-збуту краденої сировини. Це не окремий випадок, а проблема, яка має всі ознаки системної.

За повідомлення будь-якої інформації, яка може бути корисна у розслідуванні цього інциденту, група АГРОТРЕЙД встановила винагороду у розмірі 100 000 гривень.

Просимо звертатись за телефоном на гарячу лінію 0 (800) 30-10-70.

Поділитися в соцмережах: