Ікра сумська – баклажанна: Ув’язненому виправної колонії намагалися передати наркотики в консервованій банці

Протягом останнього часу до виправних закладів Сумщини громадяни намагаються незаконно передати наркотичні речовини та заборонені предмети через речі, поштовий зв’язок, перекиди.

Так, 18 квітня було виявлено відразу два випадки передачі заборонених предметів за допомогою поштового зв’язку. Близько 14:45 співробітниками опервідділу Сумської виправної колонії №116, під час догляду посилки, адресованої засудженому від громадянина, у півлітровій скляній банці з баклажанною ікрою було виявлено речовину рослинного походження зеленого кольору в подробленому стані, зовні схожу на особливо небезпечний наркотичний засіб «канабіс», а в пачці з чаєм «Байховий» – мобільний телефон марки «NOKIA» чорно-сірого кольору.

006

О 15.00 у Сумському слідчому ізоляторі під час догляду посилки в кишені шорт було вилучено пакунок, усередині якого знаходилась речовина зеленого кольору в сухому подрібненому стані, зовні схожа на “канабіс”.

001

По кожному випадку на місце пригоди було викликано територіальні слідчо-оперативні групи Головного Управління Національної поліції України в Сумській області.